facebook icon

Header 03

O nás

V Party Dekoru se držíme pravidla „nic není nemožné“, a proto víme, že každá party, ples či slavnost se může pro vaše hosty i vás samotné stát nezapomenutelnou událostí. Právě takové akce díky mnohaleté zkušenosti a stále novým nápadům zajišťujeme. Stačí mít přání či sen a my je splníme.

Zaměřujeme se na balónkové dekorace, tradiční i neobvyklé výzdoby. Naše kreativita je bezmezná a nebojíme se ji pravidelně testovat i mezi nejnáročnějšími zákazníky – dětmi. Pro kluky a holky dokážeme připravit zábavní program plný skvělých zážitků, tvořivosti a smíchu. A pokud vaše děti nebudou chtít z narozeninové oslavy domů, předem se omlouváme.

Společnost Partydekor působí na trhu již 8 let, máme za sebou již velké množství nejrůznějších akcí. Specializujeme se na balónkové dekorace různých stylů. Nic pro nás není nemožné a vše je pro nás výzvou! Kromě standardních dekorací, vytváříme tedy také výzdoby netypické. Spotřebovali jsme již statisíce balónků a s radostí v tom pokračujeme. Neustále se vzděláváme a vymýšlíme nové a nové prvky v naší práci.Kromě dekorací se věnujeme také zajištění dětské zábavy při nejrůznějších příležitostech. Působíme po celé České Republice a potěšili jsme již velký počet našich klientů.

Martin Ryšánek

Martin Ryšánek

tel. +420 608 823 074
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
jednatel společnosti, obchod,nabídky, technické zajištění, aranžér, zajištění výzdoby a dětské zábavy


Před lety přišla myšlenka na vytváření balónkových dekorací, které jsem se hlouběji věnoval a postupně začal budovat naši firmu. Začínal jsem od jednoduchých dekorací a postupně testoval různé techniky, učil se novým věcem a trávil dlouhé dny a večery po boku balónků. Což se vlastně děje do dnes... :-) Vše se ale povedlo a dnes dělám práci, která je pro mne zároveň zábavou a potěšením. Největší odměnou jsou pro mě nadšené a často i udivené pohledy klientů a radostné úsměvy dětí!

Lucie Tolarová

Lucie Tolarová

tel. +420 720 677 565
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

jednatelka společnosti, obchod, nabídky, fakturace, smlouvy, dotazy, eshop, aranžérka, zajištění výzdoby a dětské zábavy


Do společnosti jsem přišla před 6 lety. Klientů tehdy nebylo příliš a firma byla spíše neznámá. Myšlenka společnosti se mi však velmi líbila a nespokojila jsem se s faktem, že by tento stav takto měl zůstat. Začala jsem se tedy angažovat do marketingu, péče o zákazníky a snažila jsem se rozšířit povědomí o společnosti a hlavně o našich službách. Dnes již po tolika letech mohu se spokojeností říci, že se vše poměrně povedlo a že většina věcí funguje tak, jak jsme si představovali.... ačkoliv máme stále mnoho prozatím nezrealizovaných myšlenek, které se pomalu klubou na svět :-) Máme již po našem boku několik šikovných mladých lidí, kteří budují naši společnost s námi. Má práce je pro mne zábavou a každodenní výzvou! Díky spokojenosti našich klientů máme chut se stále rozvíjet a zdokonalovat.

Terka

Terka

asistentka, aranžérka, zajištění výzdoby a dětské zábavy


Už odjakživa mě bavila práce s dětmi. Začínala jsem jako hosteska na nejrůznějších akcích, poté i na dětských akcích. Vždy mě bavilo vytvářet dětem úsměv na rtech. Později se mi vyskytla možnost spolupráce se společností Partydekor, s nimiž pracuji již čtvrtým rokem. Ve skvělém kolektivu, který je spíše jako rodina, jsem konečně mohla dělat radost těm, kteří to nejvíce potřebují. Naučila jsem se novým dovednostem, ať už je to práce s balónky, malování na obličej nebo vytváření nejrůznějších dekorací. Ráda se učím a vytvářím nové věci, získávám nové zkušenosti. Mezi mé další zájmy patří například lyžování, hudba, móda nebo zábava s přáteli.

  • Certifikáty

    certifikat martin
    certifikat lucka
    certifikat martin
    certifikat lucka