facebook icon

Header 02

Služby

Bavte se, starosti nechte na nás

Dětské akce a oslavy

Plnit dětská přání je tak jednoduché, stačí nezapomenout, jak krásné bylo dítětem být. Pro děti dokážeme nachystat fantastický program, při kterém nikdo nudit nebude. Dokážeme připravit i tematicky zaměřené akce a narozeninové oslavy v nejrůznějších stylech. Čarodějnice, Halloween, piráti? Zeptejte se svých dětí, po čem touží. A my zařídíme zbytek.

Oslavy, párty, večírky, firemní akce

Zorganizovat akci pro desítky a stovky lidí není snadné. Nebojte se, díky nám se z vás stanou perfektní hostitelé. Vaši akci kompletně technicky zajistíme – od originální výzdoby až po zábavu pro všechny hosty bez ohledu na jejich věk. Vaše akce budou mezi přáteli a klienty patřit k těm nejoblíbenějším.

Maturitní plesy

Vaše třída je jedinečná a nevšedním by měl být i váš maturitní ples. Přenechte starosti nám a užijte si z něj každou minutu. Vyzdobíme podle vašeho přání sál i přilehlé prostory, nachystáme fotokoutek a zajistíme i mnoho dalších služeb. Zavolejte nebo napište, o všem si s vámi rádi popovídáme.

Svatby

Svatební den je jedním z nejdůležitějších v našich životech. Pomůžeme vám s organizací a svatební dekorací, abyste si mohli tyto výjimečné okamžiky naplno užít. V barevných tónech, které si zvolíte, vytvoříme z balónků nejen bránu pro novomanžele a efektní srdce, ale i girlandy, sloupy a originální jmenovky na slavnostní stůl. Zabavíme vaše malé hosty a připravíme i fotokotoutek.

Otevíračky

Otevíráte nový obchod, salón, pobočku nebo slavíte firemní výročí? Vašim zákazníkům by tato události rozhodně neměla uniknout. Upozorněte na vaši firmu balónkovou bránou nebo speciálními balónkovými sloupy a bukety. Vaši stávající zákazníci budou změnou potěšeni a jistě do svého obchodu přilákáte i zákazníky zcela nové.