facebook icon

Header 02

Zajistíme zábavu pro děti a nejen pro ně...

Víme, co vaše akce potřebují. Zábavu a překvapení

Tvarovací balónky

Tvarovací balónky

Modelovací balónky jsou stálicí dětských oslav. Tvarování z balónků děti nejen zabaví, ale zároveň jim umožňuje odnést si s sebou domů vtipný dárek na památku. Pro modelování balónků používáme pouze kvalitní, pevné nafukovací balónky v nejkrásnějších barvách.

Zábava pro děti

Zábava pro děti

Zajistit domácí narozeninovou party nebo program pro děti na nejrůznějších akcích může být oříšek. Nebojte se nudy, vše zařídíme za vás. Kromě nafukovacích balónků zajišťujeme také konfety, bublifuky, ohňostroje i zapůjčení modelů aut. Jsme profíci i v oblíbeném malování na obličej a dočasném tetování.

Půjčování RC modelů

Půjčování RC modelů

Víte, jak si firemní akce a rodinné oslavy opravdu užít? Jeďte na plný plyn! Zapůjčíme vám RC modely aut různých velikostí. Můžete si dokonce vybrat mezi modely na elektrický pohon a se spalovacím motorem. Závody mohou začít.

Airbrush Tattoo

Airbrush Tattoo

Nechat si cokoli vytetovat nemusí být rozhodnutí na celý život. Dopřejte vašim přátelům a dětem efektní dočasné tetování. Možná, že právě díky technice airbrush tattoo splníte mnohým sen. Odvahu nepotřebují, jen chuť zkusit něco nového.

Malování na obličej

Malování na obličej

Chtělo by Vaše dítě být na chvíli kočičkou, beruškou, tygrem, spidermanem nebo třeba Mimoněm? Obraťte se na nás a nechte své děti namalovat.

Barvy, bezbřehá fantazie a šikovné ruce promění dětské oslavy na sraz šelem, akčních hrdinů, domácích mazlíčků, pirátů a kouzelných víl. Rádi bychom vás předem upozornili, že zodpovědnost za večerní vzpoury při mytí obličeje neneseme…

Kompresor na balónky k zapůjčení

Kompresor na balónky k zapůjčení

Potřebujete nafouknout větší množství balónků a nemáte kompresor? My Vám ho půjčíme! Kromě kompresorů Vám můžeme zapůjčit také stojany na balónky.

Pořádáte firemní či sportovní akci a čeká vás nafouknutí většího množství balónků? Nejsnáze vše zvládnete s kompresorem, který vám rádi zapůjčíme, stejně jako stojany na balónky.