facebook icon

Header 02

O nás

V Party Dekoru se držíme pravidla „nic není nemožné“, a proto víme, že každá party, ples či slavnost se může pro vaše hosty i vás samotné stát nezapomenutelnou událostí. Právě takové akce díky mnohaleté zkušenosti a stále novým nápadům zajišťujeme. Stačí mít přání či sen a my je splníme.

Zaměřujeme se na balónkové dekorace, tradiční i neobvyklé výzdoby. Naše kreativita je bezmezná a nebojíme se ji pravidelně testovat i mezi nejnáročnějšími zákazníky – dětmi. Pro kluky a holky dokážeme připravit zábavní program plný skvělých zážitků, tvořivosti a smíchu. A pokud vaše děti nebudou chtít z narozeninové oslavy domů, předem se omlouváme.

Společnost Partydekor působí na trhu již 8 let, máme za sebou již velké množství nejrůznějších akcí. Specializujeme se na balónkové dekorace různých stylů. Nic pro nás není nemožné a vše je pro nás výzvou! Kromě standardních dekorací, vytváříme tedy také výzdoby netypické. Spotřebovali jsme již statisíce balónků a s radostí v tom pokračujeme. Neustále se vzděláváme a vymýšlíme nové a nové prvky v naší práci.Kromě dekorací se věnujeme také zajištění dětské zábavy při nejrůznějších příležitostech. Působíme po celé České Republice a potěšili jsme již velký počet našich klientů.

Martin Ryšánek

Martin Ryšánek

tel. +420 608 823 074
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
jednatel společnosti, obchod,nabídky, technické zajištění, aranžér, zajištění výzdoby a dětské zábavy


Před lety přišla myšlenka na vytváření balónkových dekorací, které jsem se hlouběji věnoval a postupně začal budovat naši firmu. Začínal jsem od jednoduchých dekorací a postupně testoval různé techniky, učil se novým věcem a trávil dlouhé dny a večery po boku balónků. Což se vlastně děje do dnes... :-) Vše se ale povedlo a dnes dělám práci, která je pro mne zároveň zábavou a potěšením. Největší odměnou jsou pro mě nadšené a často i udivené pohledy klientů a radostné úsměvy dětí!

Lucie Tolarová

Lucie Tolarová

tel. +420 720 677 565
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

jednatelka společnosti, obchod, nabídky, fakturace, smlouvy, dotazy, eshop, aranžérka, zajištění výzdoby a dětské zábavy


Do společnosti jsem přišla před 6 lety. Klientů tehdy nebylo příliš a firma byla spíše neznámá. Myšlenka společnosti se mi však velmi líbila a nespokojila jsem se s faktem, že by tento stav takto měl zůstat. Začala jsem se tedy angažovat do marketingu, péče o zákazníky a snažila jsem se rozšířit povědomí o společnosti a hlavně o našich službách. Dnes již po tolika letech mohu se spokojeností říci, že se vše poměrně povedlo a že většina věcí funguje tak, jak jsme si představovali.... ačkoliv máme stále mnoho prozatím nezrealizovaných myšlenek, které se pomalu klubou na svět :-) Máme již po našem boku několik šikovných mladých lidí, kteří budují naši společnost s námi. Má práce je pro mne zábavou a každodenní výzvou! Díky spokojenosti našich klientů máme chut se stále rozvíjet a zdokonalovat.

  • Certifikáty

    certifikat martin
    certifikat lucka
    certifikat martin
    certifikat lucka