facebook icon

Header 03

Recenze

Prestige Models

Prestige Models

Se společností Party Dekor spolupracujeme už asi druhým rokem, a s jejich prací i přístupem jsme velice spokojeni. Vycházejí vstříc požadavkům a vždy se snaží udělat maximum. Práce je pokaždé na 100% perfektní. Můžeme firmu jen doporučit.

Ing. Radka Špačková
event manager

Lenka Průchová -  ProAdvance - reklamní a produkční agentura

Lenka Průchová - ProAdvance - reklamní a produkční agentura

S firmou PARTYDEKOR, s paní Tolarovou a panem Ryšánkem spolupracuji již 5 let. Velice oceňuji jejich skvělé služby, profesionální přístup a velmi dobrou komunikaci. Vzhledem k tomu, že organizuji akce pro firemní zákazníky, je pro mě důležité, aby zákazník byl maximálně spokojený s průběhem celé akce. Celková úspěšnost akce závisí i na výběru kvalitních a spolehlivých dodavatelů, a tím bezesporu firma PARTYDEKOR je. Děkuji za dosavadní spolupráci a těším se na další společné akce v budoucnu.

Libor Janíček, CEO Promo Live

Libor Janíček, CEO Promo Live

S Martinem a Luckou spolupracuji moc rád již několik let. Důvodem je snadná domluva, spolehlivost, akceschopnost a kreativita . V případě, že se při přípravách eventů řeší balónky či balónková výzdoba, mám jasno, s kým budu spolupracovat.

Textile House Czech Republic s.r.o.

Textile House Czech Republic s.r.o.

S firmou Partydekor spolupracujeme již několik let a jsme velmi spokojeni. Veškeré naše objednávky jsou řešeny včas a k naší spokojenosti. 

Klára Urbancová
Unit Manager

Mgr. Jitka Hanzlíčková  - Bohemia Training Institute s.r.o.

Mgr. Jitka Hanzlíčková - Bohemia Training Institute s.r.o.

Vážíme si bezproblémové spolupráce, kreativních nápadů a milého personálu na akcích.

Jana S.

Jana S.

Kreslení jsme si objednali na rodinnou zahradní oslavu na 2 hodiny. Slečna dorazila s předstihem, pokreslila všechny děti (cca 20) i některé dospělé. Kreslila moc hezky. Děkujeme :)

Juraj Háder - Royal Event

Juraj Háder - Royal Event

Děkuji za zprostředkování heliových balonků na naší akci. Vše proběhlo skvěle a profesionálně.

Jiří Poor, Agentura 4PRO

Jiří Poor, Agentura 4PRO

S Partydekor Agentura 4PRO spolupracuje dlouhou dobu a tato spolupráce bude pokračovat i nadále, protože není žádný důvod měnit. Všichni produkční z 4PRO jsou s Partydekor opravdu spokojeni. Zákazníkům se Partydekor vždy snaží maximálně vyjít vstříc a žádné "ale" nebo "to nejde" od nich nečekejte. Na námi pořádané akce vždy jezdí včas a stoprocentně připraveni. Jsou to naši partneři, o kterých víme, že vše zvládnou tak, jak bylo domluveno. Za Agenturu 4PRO je tedy Partydekor skvělý výběr dodavatelů balonkové dílny, balonkové brány a dalších služeb. 

Spolupracujeme

Plzeňský Prazdroj, JTEKT,  Plzeňský kraj, pH+, Sephora, LG, Gate, Tesco, Mubea, Fuji, Koyo,
Aweld,  Město Stříbro, Techmanie, Fruitisimo, SuperDry, Textil House, Alfa finance, Top Shop,
Olympie Plzeň, iWant, Kik, Zodiac aerospace

loga-Olympia Plzeň
logo-Plzeňský kraj
logo-Plzeňský prazdroj
logo-Sephora
logo-Tesco
logo-LG